Saplēstās mežģīnes

Saplēstās mežģīnes

Kaisle… Atkarība… Mīlestība?
Robeža starp dvēseles vēlmju skaistumu un destruktivitāti
ir bīstami trausla…

​Ketlīna Rozenfelde ir respektablu mediķu vienīgā atvase, priekšzīmīga teicamniece. Uzaugusi psiholoģiski smacējošā vidē un nogurusi pūlēties attaisnot vecāku cerības, meitene vairāk par visu vēlas izcīnīt brīvību, tiesības dzīvot pašai savu dzīvi un piepildīt savus sapņus.

Talantīgais plastikas ķirurgs Džonatans Holsts tiek dēvēts par visā valstī iekārojamāko vecpuisi. Viņš ir radis pārdroši izmantot dzīves piespēlētās iespējas un nesaudzīgi plosīt sieviešu sirdis, taču vīrieša allaž nesatricināmās aukstasinības un vienaldzības vairogs slēpj tumšus pagātnes dēmonus.

Pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus un iedragājot Džonatana jauno, tikko iegādāto automašīnu, Ketlīna vēl nenojauš, ka pievilcīgais ārsts būs viņas vasaras prakses vadītājs.

Abu skatieniem sastopoties, uzšķiļas dzirksteles. Attiecības, kas sākušās naidīgi, pamazām pāraug svelmainā, nevaldāmā kaislē, kuras intensitāte nepakļaujas nekādām ētikas un veselā saprāta normām. Soli pa solim Ketlīna un Džonatans atklāj viens otra dvēseles kailumu… taču, maskām krītot, gaismā nāk šokējoša patiesība. Jūtas ir trauslas, un dzīves plīst kā vissmalkākās mežģīnes…

Kurā brīdī iekāre kļūst par apsēstību un attiecības sāk iznīcināt tevi pašu? Vai ir iespējams atpakaļceļš, ja atdodies otram vairāk nekā jebkad esi piederējis pats sev?

Cena ar PVN:

17.00

Īss video ieskats Karīnas Račko grāmatas Saplēstās mežģīnes atvēršanas svētkos 12.10.2017.
Video operators – Mārcis Birste (Brush Films).

Jūsu atsauksmes

“Saplēstās mežģīnes” nav iespējams lasīt. Tās tiek apēstas ar katru ķermeņa šūnu. Kaut kas tajā grāmatā ir sasodīti radniecisks. Mana labākā dzimšanas dienas dāvana ever! Un ziniet – ja kāds kritizē, tad viņš pieder pie tiem 95% cilvēku pelēkās masas, kas nav piedzīvojuši patiesu mīlestību un patiesu seksu.
Sākotnēji negribēju pakļauties bara instinktam, un šķita, ka sajūsma par grāmatu bija tāda neliela masu psihoze, bet tad, kad pēc draudzenes ieteikuma paņēmu “Saplēstās mežģīnes” rokās, pirmo reizi mūžā kāda grāmata mani tik ļoti ierāva tās notikumos. Ir jābūt lielam talantam un drosmei latviešu mentalitātei piedāvāt šādu grāmatu, bet Jūs uztrāpījāt uz pareizajām stīgām. Paldies, ka liekat lepoties, ka arī latvieši spēj radīt pasaules klases daiļliteratūru!
Tikko pabeidzu lasīt “Saplēstās mežģīnes” – paldies par tik aizraujošu, bagātas valodas un jēgas pilnu grāmatu! Izcili!
Grāmata mani patīkami pārsteidza – vispirms jau vizuāli un drīz vien arī saturiski. Paldies Jums! Tas ir skaisti, ka Latvijā ir tādi dimanti kā Jūs, kas ar savu talantu un apņēmību uzbur prieka brīžus!
Es tikko nosēdēju piecas stundas vannā, lasot Tavu grāmatu… Vienkārši nespēju atrauties. Paldies!
Jūs noteikti zināt un Jums to ir teikuši daudzi – Jūsu grāmata ir vienkārši fantastiska! Gribēju pateikt personīgi paldies par šo lidojumu. Esmu māmiņa, kurai mazuļi dzimuši viens pēc otra, tāpēc bija tik patīkami aizmirst par ikdienu un mājas soli, un caur grāmatu izdzīvot skaisto stāstu par Ketlīnu un Džonatanu. Fantastiskākais romāns, kādu esmu lasījusi!
Paldies par lielisko lasāmvielu! Apēdu grāmatu dienas laikā. Ģimene palika bez vakariņām, bet tas bija tā vērts. Latvijā var! Gaidu ar nepacietību nākamo grāmatu!

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com