Samaitātā

Samaitātā

Varbūt sekss – nepieradināts sekss bez robežām – patiesībā ir vienīgais mirklis, kad cilvēka dzīve nav teātris?

Rainers Millers ir viens no spožākajiem Latvijas teātra jaunajiem talantiem. Dēvēts par spēka un ekstāzes aktieri, vīrietis ieguvis atpazīstamību sabiedrībā ne tikai ar līdzšinējo skatuves pieredzi, bet arī skandalozo slavu. Jaudīgs motocikls, tetovējumi, nebeidzama bohēma un sievietes – Rainera dzīve ir brīvība vispārākajā pakāpē, katrs temperamentīgā aktiera solis kā izaicinājums liktenim, pārdroša visatļautības robežu pārbaude.

Rīgas elitārākā džentlmeņu kluba pole dance zvaigzne Adriāna Jansone dejas virpulī uz bāra letes ir ikviena vīrieša sapnis – plastiska, jutekliska, ugunīga –, taču, starmešu gaismām apdziestot, pārvēršas aukstasinīgā aprēķinātājā un pašlabuma meklētājā.

Dzīvnieciskajā līmenī viņi pievelkas nekavējoties, iekāre ieplūst dzīslās kā narkotika, ar prātu neizskaidrojama un ar gribasspēku neapturama.
Ir tikai viena problēma – Adriāna ir Rainera tēva mīļākā, iemesls vecāku laulības sabrukumam un mātes depresijai. Nīstama sieviete, kurai viņš par katru cenu apņēmies atriebties…

Vērpjoties grēcīgu kaislību, tumšu intrigu un aizliegtu attiecību pavedieniem, rodas jautājums: kurš izrādīsies izcilāks aktieris dzīves un jūtu spēlēs?
 
 
Vai zināt, kāda ir cilvēka dabas neglītākā, postošākā iezīme? Mūs pievelk nepareizais. Sabojātas dvēseles ir daudzkārt vilinošākas par nevainīgajām. Aizliegtais vienmēr šķiet pats kārdinošākais, un neķītrais uzbudina visspēcīgāk.
Asinīm dzīslās bangot visstraujāk un cilvēkam justies vispatiesāk dzīvam liek tieši… samaitātais.

Cena ar PVN:

17.00

Video ieskats Karīnas Račko jaunā romāna Samaitātā atvēršanas svētkos 12.12.2018.
Video operators: Mārcis Birste
Mūzika: Lauris Reiniks

Jūsu atsauksmes

Divas negulētas naktis un tik daudz emociju, ka pat tagad, kad grāmata izlasīta jau pirms pāris stundām, sēžu un asaras pašas rit pār vaigiem. Tik skaisti, tik patiesi, tik saviļņojoši, un liek aizdomāties arī par saviem tarakāniem galvā un to reibinošo brīvības sajūtu, pēc kuras tā ilgojamies! Paldies par šo brīnišķīgo stāstu un spēcīgajām emocijām!
Paldies romantiskās erotikas pavēlniecei!
Karīna, es esmu sajūsmā! Šī ir grāmatu grāmata! Nebiju lasījusi tādu grāmatu, kur katrā rindkopā ir pērle. Paldies, ka esat un radāt!
Grāmata “Samaitātā” ir vienkārši perfekta. Tik dzīva, patiesa un godīga! Viena nakts, un grāmata ir izlasīta, ne aci neatraujot. Lūdzu radi vēl daudzas šādas grāmatas! Tās gribas nevis paturēt atmiņā, bet pārlasīt vēl un vēl! Prieks, ka mums Latvijā ir tik talantīga rakstniece!
Talantīgi uzrakstīta grāmata! Vai man vienīgajai šķita, ka šajā grāmatā bija vairāk erotisko ainu nekā abās iepriekšējās, kopā ņemot?
Lasot Tavas grāmatas, sajūtu to, cik skaisti ir būt sievietei. Katra izlasītā rindiņa dzīvei piešķir dzirksti un reibinošu sajūtu… “Samaitātā” patiesi ir mana “Bībele”, ko lasīšu un lasīšu. Šī ir MANA!
“Samaitātā” ir labākā grāmata no visām iepriekš lasītājām. Liek raudāt no pirmajām rindkopām…

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com