Sasietā

Sasietā

Skaistāks un sāpīgāks par to, kas reiz bijis, ir tikai tas, kas būtu varējis būt…

Denīze Veitmane ir psiholoģe, kuras dzīvē viss šķiet pedantiski sakārtots pa plauktiņiem. Jaunajai sievietei ir veiksmīga karjera, gādīgs līgavainis un jau pēc nedēļas paredzētas krāšņas sapņu kāzas. Lai nosvinētu vecmeitu ballīti, tveicīgā jūlija sestdienā Denīze kopā ar labākajām draudzenēm dodas uz laukiem. Rokas stiepiena attālumā šalc jūra, pļavās ganās zirgi, dzirkstī bezrūpīgi smiekli un rozā šampanietis, taču pašā svinību kulminācijā negaidīti atgriežas rēgs no Denīzes pagātnes… liktenīgais vīrietis, kurš reiz salauzis viņas sirdi.

Marks Grīnfelds ir talantīgs, ambiciozs mūziķis, kurš pirms desmit gadiem pieņēmis vilinošu profesionālo piedāvājumu un pārcēlies uz Losandželosu. Tagad Markam visa kārotā ir pārpārēm – slavas, naudas, dēku -, tomēr viņš joprojām nespēj aizmirst sievieti, kuru aizbraucot pameta.

Izrādās, pagātnes rētas nebūt nav sadzijušas. Vientulīgajā zvejniekkrasta idillē no jauna uzjundī mežonīga kaisle, neatgriezeniski vedot atpakaļ agrāko izjūtu vētrās un uguņos. Pienākuma apziņas, ilgu un mīlestības pavedienu sasietai, Denīzei jāpieņem sarežģīts lēmums, taču… ja nu tas, ko viņa iedomājas mīlam, patiesībā nemaz neeksistē?
 
 
Vai cilvēku, kurš ir mums līdzās, mēs redzam tādu, kāds viņš ir patiesībā? Vai arī tikai savas interpretācijas atspulgu? Varbūt mēs katrs dzīvojam savā prātā un veidojam attiecības nevis ar reālām būtnēm, bet gan tēliem, ko paši esam radījuši?
 

Cena ar PVN:

17.00

Grāmatas Sasietā reklāmas rullītis:

 

 

Video ieskats Karīnas Račko jaunā romāna Sasietā svinībās 7.10.2019.

 

Video operators: Ivars Veikša

Jūsu atsauksmes

Šis ir sievietes stāsts. Par ceļu pie sevis. Par mīlestības un iedomu mācīšanos, izprašanu. Tas bija emocionāls uzvilkums, ar kādu es lasīju. Tāda sajūtu intensitāte man nav bijusi. Brīžiem šķita, ka nevaru palasīt, cik līdz kaulam tas viss ir pazīstams, kad arī es pati esmu dzīvojusi realitātē izdomātā mīlasstāstā. Es dusmojos, raudāju. Atkal un atkal atradu domugraudus, kuri lika nodomāt – nu kā? Kā tik trāpīgi var pateikt!?
Šī noteikti ir neparedzamākā un labākā no četrām līdzšinējām grāmatām. Aizraujošs sižets. Ļoti spēcīgi emocionāli uzrakstīts. Noteikti dodu 10 no 10!
Izlasīju vienas dienas laikā. Praktiski apēdu. Lasīju, raudāju. Pirmoreiz lasīju daiļliteratūras grāmatu, kurā iepriekšējais lasītājs veicis atzīmes, licis ķeksīšus, pasvītrojis. Paldies! Uzrāvi rētas, sadziedēji tās, un šī ir Tava labākā grāmata, līdz šim. Tu esi augusi literāri profesionālā ziņā. Patiesa bauda lasīt!
Šī grāmata ļoti atšķiras no iepriekšējām, jo šķiet tik īsta un dzīva… Kaut ko tik emocionāli piesātinātu ilgi nebija nācies lasīt. Ļoti patika. Paldies!
Paldies par “Sasieto”! Psiholoģiski spēcīga un atšķirīga no iepriekšējām grāmatām. Ļoti patika, ka nebija tradicionālais “Pelnrušķītes” stāsts – stāsta atrisinājums ir pavisam citādāks, nekā lasītājs iztēlojas sākumā.
Šim romānam, manuprāt, ir daudz lielāka pievienotā vērtība nekā iepriekšējiem. Ļoti uzrunāja, aizkustināja galvenās varones attiecības ar tēvu, atklāsmes, tēvam aizejot mūžībā, kā arī sievietes spēja atdzimt pēc smagiem iekšējiem pārdzīvojumiem. Skaista grāmata, vērtīgs, pārdomas raisošs saturs, jēgpilnas atziņas.
Ja iepriekšējo grāmatu notikumus varēja nedaudz paredzēt, tad šī grāmata bija pretstats pārējām. Fenomenāla. Tieši šī grāmata man bija kā terapija, it kā es izdzīvotu to, kas jau ir noticis, un tagad varētu uz to noraudzīties no cita skatu punkta.
Grāmata izlasīta vienā elpas vilcienā. Atziņās tik viegli ieraudzīt un sajust sevi. Tas ir talants uzrakstīt tā, lai katra atrod sevi un savas pārdzīvotās emocijas un sāpes. Paldies! Šī bija visspēcīgākā un emocionāli smagākā grāmata.

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com