Netīrā

Netīrā

Sekss ir žilete…

Slavenā modele un influencere Flēra Jirgensone nolēmusi Ziemassvētku brīvdienas pavadīt vienatnē savrupā lauku viesu namā. Jaunā sieviete slēpj rētas uz plaukstu locītavām un nesekmīgi pūlas atgūties no traumatiskām, zemiskuma un liekulības pilnām attiecībām.
 
Zaudējusi romantiskas ilūzijas, Flēra, lai remdētu dvēseles sāpes, mēģina pavedināt viesu nama īpašnieku – izskatīgo un jūras vēju rūdīto vientuļnieku Matiasu Freineru –, taču, par spīti tam, ka vīrieša iekāre ir nepārprotama, saņem atraidījumu. Lai arī Matiass atsakās pārgulēt ar Flēru, viņi pamazām satuvinās, un izrādās, ka abu sāpīgajā pagātnē ir vairāk kopīga, nekā sākotnēji šķiet. Viņi labi zina – nekas nespēj sakropļot tik nežēlīgi kā netīras jūtu spēles…
 
Karīna Račko savās grāmatās ar smalku estētiku atklāj cilvēka psiholoģiju un paver jaunu redzesleņķi skatam uz sievieti.
Rakstnieks Jānis Ūdris

Cena ar PVN:

18.00

Grāmatas “Netīrā” reklāmas rullītis

 

Karīnas Račko romāna “Netīrā” prezentācija 24.09.2020

 

Jūsu atsauksmes

Grāmata kā izcils crème brulé. Ēd maziem gabaliņiem un kaifo katru reizi, dzirdot, kā salūst cukura kārtiņa. Jūtama atšķirība starp šo un iepriekšējām grāmatām. Psiholoģiskā ziņā baudāms darbs.
Katrs nākamais Karīnas darbs ir solis augšup un solis dziļumā. Es tik ļoti izdzīvoju šo grāmatu! Tik daudz kur ieraudzīju un pazinu sevi. Un to varētu teikt miljoniem sieviešu visā pasaulē… un arī vīriešu!
Karīna Račko ir autore, kura Latviju pacēlusi mūsdienīgā līmenī. Karīna raksta par patiesām emocijām, sevis izprašanu, seksualitātes nenoliegšanu, sievietes spēku un dzīvesziņu. Sieviete ar lielo S, kura uzdrīkstas runāt par noklusēto un iedvesmo mūs visas!
Romāns, Karīna, ir patiesi lielisks. Jums piemīt gan milzu mērķtiecība, gan zināšanas, gan talants rakstīt. Valoda raita, lasīt bija viegli. Tēma ļoti aktuāla un pieprasīta – attiecības, sieviete un vīrietis, mīlestības spēks. Seksa ainas – īstas, nav nepatīkamas, kairinošas, varbūt pat uzbudinošas. Fināls ir izcils – gan kriminālromāna cienīga intriga, gan mīlestības cēlējspēks, gan kucēns. Romānā ne uz mirkli neparādās garlaicība. Ļoti nozīmīgs un latviešu oriģinālliteratūrai neraksturīgs faktors!
Jāraud tā, ka pulss paātrinās un elpa kļūst seklāka no spriedzes. Gulēju vannā, ritēja jau otrā stunda, un nevarēju apstāties. Ūdens pat jau bija palicis auksts… Karīna, es nezinu, kam Tu pati dzīvē esi gājusi cauri, taču Tu PROTI uzburt realitāti. Šī grāmata par 180 grādiem ir citādāka par iepriekšējām. Tik reāla. Tik dzīva. Tik sāpīga…
Katrā romānā Karīna Račko ataino cilvēku savstarpējo attiecību psiholoģiskos aspektus – cik vērtīgas un iedvesmojošas var būt attiecības, cik graujošas un iztukšojošas, ja partnerus nevieno cilvēciskas vērtības. Autore meistarīgi ataino mūsdienu sievietes dabu – cik ievainojamas, vājas un trauslas kļūst sievietes, ja tiek salauztas sirdis, cik drosmīgas, stipras un mērķtiecīgas, ja rod sevī motivāciju uzplaukt. Spriedze, sarežģītu notikumu apvīti likteņi, emocijas un skanīga valoda – tas raksturo Karīnas Račko romānu “Netīrā”, kuru nemaz nav tik viegli nolikt malā.
Tas ir stāsts par mums pašiem, cik dziļi esam gatavi sevī rakt, atļaut sāpēt, atļaut dzīvot, atļaut mīlēt un būt mīlētiem. Grāmata “Netīrā” parāda to tik skaudri. Apbrīnoju un apskaužu vienlaikus Tavu spēju uzturēt intrigu, savirknēt vārdus tik skaistā sižetā, tik bagātīgā valodā un tik dziļā veidā atziņas un dzīves galvenos noslēpumus iekodēt brīnišķīgā mīlas stāstā.
Es piederēju tai daļai, kas “nu labi, lasīt var… bet šo jauno gan nepirkšu”. Bet padevos “masu psihozei” un nopirku… izlasīju… un ļoti patika. Izcila! Iz dzīves!
Šī grāmata ierāva mani kā atvarā. Lielisks psiholoģisks stāsts, pilns spriedzes un smeldzes... dzīves realitāte!
Stāsts brīnišķīgi noslīpēts līdz pēdējai lappusei, saglabājot intrigu. Pat tad, kad atbilde jau šķiet rokā, viss izmainās. Spriedze līdz beigām. Izcili izveidots sižets. Emociju gamma ir tik spilgta, ka kņudina katru šūnu.

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com