Es neesmu tava

Es neesmu tava

VARBŪT MUMS IR VAJADZĪGAS VAIRĀKAS DZĪVES…

Populāra televīzijas sarunu šova vadītāja Virdžīnija Leimane vilšanos par savu rutīnā iestigušo laulību un aizdomas par vīra neuzticību cenšas apslāpēt darbā un rūpēs par piecgadīgo meitu. Liktenīga iepazīšanās ar talantīgo, šarmanto rakstnieku Aleksu Neitu uzjunda kaisli, kādu viņa neatceras pazinusi, un satricina visas vērtības, kādas viņai kā sievietei līdz šim bijušas. Bet vai, liekot riskantas likmes attiecību spēlē, tu krāp otru cilvēku vai… pati sevi?

 

“Karīnas Račko jaunais romāns liek aizmirsties sievietes trauslajā jūtu pasaules balansēšanā uz realitātes asmeņa. Pārliecina ar nežēlīgi izkāpinātu atklātumu…”

Dž. Dž. Džilindžers

Cena ar PVN:

22.00

Grāmatas piegāde, sākot no 26. oktobra

Jūsu atsauksmes

Grāmata kolosāla! Atkal lika paskatīties pašai uz sevi... lasīju un raudāju... raudāju un atkal lasīju...
Šī grāmata ir mani “atstājusi uz pauzes”. Man patīk, ka Tu raksti tik patiesi, īsti – tieši tā, kā notiek dzīvē, bez pasakām. Arī šajā darbā perfekti atainota cilvēku psiholoģija. “Es neesmu tava” – kā sievietes spogulis. Ievelk sevī ar pirmajām vārdu rindām un nelaiž vaļā. Dvēseliska, dziļa. Stāsts, kurš ļauj izsāpēt pārdzīvotās sāpes un vienlaikus palīdz dziedināties.
Šī grāmata tik ļoti saplūst ar mani… Reizēm šķiet, ka esat atspoguļojusi manu dzīvi! Paldies, Jums ir izdevies spilgti atainot, manuprāt, šobrīd tik aktuālo sabiedrībā!
Man ir pilni 64 gadi, un es beidzot lasu īstu erotisku attiecību romānu! Kāds varbūt pavaicās: Tad kas bija iepriekšējie autores darbi? Īsti nezinu. “Es neesmu tava” ir pilnīgi savādāks. Darbība notiek Sievietes galvā un Seksadromā. Valoda – lieliska. Stāstījums – vienmērīgs, man viss ir skaidrs, lēnām atklājas konflikta būtība. Autore ir mainījusi rakstības stilu un beidzot ķērusies pie erotikas.
Ja godīgi, grāmata salauza manu sirdi. Šis bija cita veida darbs, cita veida redzējums, kaut kas īsts un patiesāks, ar ko pilnībā atšķiras no citiem romāniem. Autorei ir izdevies uz papīra izcelt sievietes dziļākās jūtas.
“Džilindžers šo beidzot ir atzinis par labu esam…” Fināls ir ļoti efektīgs. Es nepazīstu to čali Džilindžeru, bet šī ir jau otrā reize, kad es viņam piekrītu. Romāns ir ļoti spēcīgs.

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com