Ekstāze

Ekstāze

LIKTENĪGĀ SIEVIETE VAI PAPĪRA SALVETE?

Talantīgās buduāra fotogrāfes Efejas Vinteres laulība atrodas uz izjukuma robežas. Kad stāvu virs Efejas fotostudijas savu darbnīcu iekārto provokatīvais mākslinieks Eliass Blūms, drīz vien jaunā sieviete attopas ierauta mežonīgas iekāres, seksuālo rotaļu un postošu melu virpulī. Taču kaisles reibums pāraug apmātībā, orgasmi mijas ar asarām, un Efeja saprot – attiecībās ar Eliasu baudas cena ir pagrimums…

Kas ir mīlestība? Kā tā rodas un kāpēc iznīkst? Vai par cilvēka dzīves un attiecību augstāko jēgu un laimi patiešām var uzskatīt… mirkļa ekstāzi?  

Cena ar PVN:

20.00

Grāmatas “Ekstāze” reklāmas rullītis

 

Jūsu atsauksmes

Patiess stāsts, kas atkailina un bezkaislīgi plosa dvēseli un prātu. Karīnas Račko spēcīgākā un jaudīgākā grāmata, ko droši var dēvēt par katras sievietes rokasgrāmatu, kurā smelties atbildes un spēku sev, savai pašizaugsmei.
Šķiet, ka grāmata rakstīta par mani, no jauna uzplēšot vecas brūces… Tik niansēti, smalki un patiesi aizskāra šis darbs. Smagi izdzīvoju visu, kas aprakstīts, velkot paralēles ar savu dzīvi gandrīz katrā teikumā…
Grāmata tik īsta. Dzīva. Karsti, šokējoši notikumi. Līdz kaulam patiesi. Pārsteigumiem caurvīts stāsts… Apbrīnojami skaista, bagātīga, izjusta valoda. Izcila grāmata! Tik ļoti, ļoti!
Gadsimta sensācija – kad cilvēki mēnešiem rindā stāv, pirms grāmata nokļuvusi tipogrāfijā un precīzi uzplēsusi trauslās dvēseles stīgas.
Iesaku vīriešiem palasīt… Lasot šo grāmatu, visticamāk, nedaudz apjautīsiet sievietes prātu – cik tas spēj būt ellišķīgi skaists, bet tajā pašā laikā šausminošs… Karīna, Tev izdevās radīt ko satriecošu!
"Ekstāze" – dārgs, izturēts vīns, ko gribas baudīt nesteidzoties. Ļoti patīk, kā Efejas nodaļas mijas ar Eliasa sajūtām. Baudu, baudu, baudu!

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com