Debesis pelnos

Debesis pelnos

Tai bija jābūt tikai vienai naktij…

Sadegt mīlestībā – visskaistāk tas šķiet tieši neskartām sirdīm, kuras vēl ne reizi nav plosījušas jūtu uguns radītās sāpes.
Izlauzusies no lauku nabadzības, žurnālistikas studente Vanesa Grīnerte apņēmīgi cīnās par savu vietu zem saules, piestrādā par oficianti Vecrīgas kafejnīcā un klusībā naivi sapņo par mīlestību, kas nogāž no kājām un satricina dzīvi pašos tās pamatos.

Ir vīrieši, kuriem nav iespējams pateikt “nē” – šo mācību agrāk vai vēlāk apgūst gandrīz ikviena sieviete.
Ciniskais, velnišķīgi pievilcīgais starptautiskā viesnīcu tīkla magnāts Stefans Bergs uzskata, ka monogāmija ir pretdabiska – viņu interesē tikai brīvās attiecības, sekss bez emocionālas tuvības. Lai arī Stefans nojauš, ka Vanesas viedoklis un prioritātes atšķiras, fiziskā vilkme starp abiem ir pārāk intensīva un vīrietis nespēj pretoties kārdinājumam ievilkt meiteni gultā.

Viņi abi apzinās spēles noteikumus. Tikai sekss. Tikai vienu vienīgi reizi.
Tomēr plānotā viena nakts pāraug vairākās, un likmes izrādās augstākas, nekā sākotnēji šķitis. Mostoties jūtām, Vanesa un Stefans ir spiesti pārvērtēt visu, kam viņi iepriekš ticējuši, taču ugunīgu kaislību un intrigu mutuļos tuvībā rastās debesis draud pārvērsties pelnos…
 
 
Kāpēc ir cilvēki, kuri slīd mums garām, tiecoties pretī, tomēr nekādi nespēj aizsniegt, un ir tādi, kuriem izdodas ne tikai pieskarties, bet arī pakļūt zem ādas, izplatīties asinsritē, caururbt visu dziļāko būtību, sirdi un dvēseli ieskaitot?

Cena ar PVN:

17.00

Īss video ieskats Karīnas Račko grāmatas Debesis pelnos atvēršanas svētkos 7.03.2018.
Video operators: Reinis Blūms
Mūzika: Markus Riva This Time

Jūsu atsauksmes

Miljons reižu paldies par grāmatām, kurās cilvēcīgās emocijas tiek izdzīvotas no smaidiem līdz asarām. Tās ir grāmatas, kuras tiek apēstas mirklī!
Visu laiku biju lasījusi ASV rakstnieku grāmatas, jo, lasot latviešu literatūru, vēl nebiju atradusi tādu grāmatu, kas mani patiešām aizrautu un liktu izjust visu emociju gammu no smaida un smiekliem līdz pat asarām un izmisumam. Man prieks, ka esmu atklājusi tik apbrīnojamu rakstnieci! Ar nepacietību gaidīšu Jūsu nākamo grāmatu.
Paldies par brīnišķīgām emocijām, ko dāvāja abas grāmatas! Es izbaudīju katru lappusi, izdzīvoju sižetu un līdzpārdzīvoju personāžiem. Man ļoti patika Jūsu domāšanas veids, pārdomas par attiecībām, mīlestību, sapņiem, uzdrīkstēšanos, kā arī sižets, kas ievilka, turēja un nelaida vaļā. Man žēl, ka daudzi cilvēki joprojām uzskata, ka sekss ir kaut kas pretdabisks, netīrs, apkaunojošs, kaut kas nenozīmīgs un sekls. It īpaši, ja runājam par seksu starp cilvēkiem, kuri mīl viens otru. Man tas šķiet pilnīgi aplami. Ja ir cilvēki, kuru Jūsu grāmatās nesaskata neko īpašu, tikai neķītru seksu, tad man žēl, ka viņi ir tik aprobežoti savā pasaules uztverē.
Tavās grāmatās es atrodu daļiņu no sevis un noticu mīlestībai – atkal un atkal! Lieliska grāmata. Tu esi apbrīnojama – paldies Tev, ka liec justies dzīvai!
Gan “Saplēstās mežģīnes”, gan “Debesis pelnos” atrodas manā grāmatu plauktā jau izlasītas gaismas ātrumā. Bagātīga valoda, romantisks scenārijs ar kaislības pieskaņu… Katras sievietes apslēptais sapnis un fantāzija!
Izlasot abas grāmatas, spēju vien apbrīnot Jūsu rakstīšanas talantu. Tik ļoti ierauta grāmatas stāstā esmu pirmoreiz, emocijas virmo visdažādākās.

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com