23.05.2020

Karīna Račko pabeigusi darbu pie piektās grāmatas – psiholoģiski erotiska trillera.

Rakstnieces piektais darbs tapis ārkārtas situācijas laikā, pilnīgā pašizolācijā no ārpasaules.

Pirms diviem mēnešiem pārcēlos uz dzīvi laukos, mazā piejūras ciematā, kur ir manas dzimtas mājas,” stāsta Račko. “Kopš tā laika katru dienu esmu sistemātiski strādājusi vismaz desmit stundas, nereti arī naktīs. Vairākas nedēļas pat neizmantoju sociālos tīklus, lai nekas nenovērstu uzmanību un netraucētu brīvi ļauties tam, kur prātu aizved fantāzija.

Karīna Račko atzīmē, ka piektais romāns ievērojami atšķirsies no viņas iepriekšējiem darbiem.

Pirmās grāmatas apzināti veidoju kā cukurotas pasakas, tagad esmu izaugusi un saldums ir zudis,” tā rakstniece. “Šis ir mans tumšākais un smagākais darbs, psiholoģiski erotisks spriedzes trilleris. Grāmatas galvenā varone cenšas atgūties no traumatiskām attiecībām, kas viņai iedvesušas pārliecību – viņa ir derīga tikai seksam. Šajā stāstā tiek izgaismotas cilvēcības neglītās šķautnes, zemiskas un liekulīgas attiecību spēles, delikāti morāles jautājumi, kas liks aizdomāties – cik patiesi dzīvojam mēs paši un kādu attieksmi saņemam no tiem, kurus uzskatām par sev tuviem, jo vārds mīlestība pats par sevi ir pilnīgi tukšs un neko nenozīmē.”

Račko piektais romāns veikalu plauktos nonāks rudenī, bet vasaras otrajā pusē tiks publicēts reklāmas rullītis, kurā tiks atklāts grāmatas nosaukums.

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com