Atsauksmes

“Saplēstās mežģīnes” nav iespējams lasīt. Tās tiek apēstas ar katru ķermeņa šūnu. Kaut kas tajā grāmatā ir sasodīti radniecisks. Mana labākā dzimšanas dienas dāvana ever! Un ziniet – ja kāds kritizē, tad viņš pieder pie tiem 95% cilvēku pelēkās masas, kas nav piedzīvojuši patiesu mīlestību un patiesu seksu.
Sākotnēji negribēju pakļauties bara instinktam, un šķita, ka sajūsma par grāmatu bija tāda neliela masu psihoze, bet tad, kad pēc draudzenes ieteikuma paņēmu “Saplēstās mežģīnes” rokās, pirmo reizi mūžā kāda grāmata mani tik ļoti ierāva tās notikumos. Ir jābūt lielam talantam un drosmei latviešu mentalitātei piedāvāt šādu grāmatu, bet Jūs uztrāpījāt uz pareizajām stīgām. Paldies, ka liekat lepoties, ka arī latvieši spēj radīt pasaules klases daiļliteratūru!
Tikko pabeidzu lasīt “Saplēstās mežģīnes” – paldies par tik aizraujošu, bagātas valodas un jēgas pilnu grāmatu! Izcili!
Grāmata mani patīkami pārsteidza – vispirms jau vizuāli un drīz vien arī saturiski. Paldies Jums! Tas ir skaisti, ka Latvijā ir tādi dimanti kā Jūs, kas ar savu talantu un apņēmību uzbur prieka brīžus!
Es tikko nosēdēju piecas stundas vannā, lasot Tavu grāmatu… Vienkārši nespēju atrauties. Paldies!
Jūs noteikti zināt un Jums to ir teikuši daudzi – Jūsu grāmata ir vienkārši fantastiska! Gribēju pateikt personīgi paldies par šo lidojumu. Esmu māmiņa, kurai mazuļi dzimuši viens pēc otra, tāpēc bija tik patīkami aizmirst par ikdienu un mājas soli, un caur grāmatu izdzīvot skaisto stāstu par Ketlīnu un Džonatanu. Fantastiskākais romāns, kādu esmu lasījusi!
Paldies par lielisko lasāmvielu! Apēdu grāmatu dienas laikā. Ģimene palika bez vakariņām, bet tas bija tā vērts. Latvijā var! Gaidu ar nepacietību nākamo grāmatu!
Miljons reižu paldies par grāmatām, kurās cilvēcīgās emocijas tiek izdzīvotas no smaidiem līdz asarām. Tās ir grāmatas, kuras tiek apēstas mirklī!
Visu laiku biju lasījusi ASV rakstnieku grāmatas, jo, lasot latviešu literatūru, vēl nebiju atradusi tādu grāmatu, kas mani patiešām aizrautu un liktu izjust visu emociju gammu no smaida un smiekliem līdz pat asarām un izmisumam. Man prieks, ka esmu atklājusi tik apbrīnojamu rakstnieci! Ar nepacietību gaidīšu Jūsu nākamo grāmatu.
Paldies par brīnišķīgām emocijām, ko dāvāja abas grāmatas! Es izbaudīju katru lappusi, izdzīvoju sižetu un līdzpārdzīvoju personāžiem. Man ļoti patika Jūsu domāšanas veids, pārdomas par attiecībām, mīlestību, sapņiem, uzdrīkstēšanos, kā arī sižets, kas ievilka, turēja un nelaida vaļā. Man žēl, ka daudzi cilvēki joprojām uzskata, ka sekss ir kaut kas pretdabisks, netīrs, apkaunojošs, kaut kas nenozīmīgs un sekls. It īpaši, ja runājam par seksu starp cilvēkiem, kuri mīl viens otru. Man tas šķiet pilnīgi aplami. Ja ir cilvēki, kuru Jūsu grāmatās nesaskata neko īpašu, tikai neķītru seksu, tad man žēl, ka viņi ir tik aprobežoti savā pasaules uztverē.
Tavās grāmatās es atrodu daļiņu no sevis un noticu mīlestībai – atkal un atkal! Lieliska grāmata. Tu esi apbrīnojama – paldies Tev, ka liec justies dzīvai!
Gan “Saplēstās mežģīnes”, gan “Debesis pelnos” atrodas manā grāmatu plauktā jau izlasītas gaismas ātrumā. Bagātīga valoda, romantisks scenārijs ar kaislības pieskaņu… Katras sievietes apslēptais sapnis un fantāzija!
Izlasot abas grāmatas, spēju vien apbrīnot Jūsu rakstīšanas talantu. Tik ļoti ierauta grāmatas stāstā esmu pirmoreiz, emocijas virmo visdažādākās.
Divas negulētas naktis un tik daudz emociju, ka pat tagad, kad grāmata izlasīta jau pirms pāris stundām, sēžu un asaras pašas rit pār vaigiem. Tik skaisti, tik patiesi, tik saviļņojoši, un liek aizdomāties arī par saviem tarakāniem galvā un to reibinošo brīvības sajūtu, pēc kuras tā ilgojamies! Paldies par šo brīnišķīgo stāstu un spēcīgajām emocijām!
Paldies romantiskās erotikas pavēlniecei!
Karīna, es esmu sajūsmā! Šī ir grāmatu grāmata! Nebiju lasījusi tādu grāmatu, kur katrā rindkopā ir pērle. Paldies, ka esat un radāt!
Grāmata “Samaitātā” ir vienkārši perfekta. Tik dzīva, patiesa un godīga! Viena nakts, un grāmata ir izlasīta, ne aci neatraujot. Lūdzu radi vēl daudzas šādas grāmatas! Tās gribas nevis paturēt atmiņā, bet pārlasīt vēl un vēl! Prieks, ka mums Latvijā ir tik talantīga rakstniece!
Talantīgi uzrakstīta grāmata! Vai man vienīgajai šķita, ka šajā grāmatā bija vairāk erotisko ainu nekā abās iepriekšējās, kopā ņemot?
Lasot Tavas grāmatas, sajūtu to, cik skaisti ir būt sievietei. Katra izlasītā rindiņa dzīvei piešķir dzirksti un reibinošu sajūtu… “Samaitātā” patiesi ir mana “Bībele”, ko lasīšu un lasīšu. Šī ir MANA!
“Samaitātā” ir labākā grāmata no visām iepriekš lasītājām. Liek raudāt no pirmajām rindkopām…
Šis ir sievietes stāsts. Par ceļu pie sevis. Par mīlestības un iedomu mācīšanos, izprašanu. Tas bija emocionāls uzvilkums, ar kādu es lasīju. Tāda sajūtu intensitāte man nav bijusi. Brīžiem šķita, ka nevaru palasīt, cik līdz kaulam tas viss ir pazīstams, kad arī es pati esmu dzīvojusi realitātē izdomātā mīlasstāstā. Es dusmojos, raudāju. Atkal un atkal atradu domugraudus, kuri lika nodomāt – nu kā? Kā tik trāpīgi var pateikt!?
Šī noteikti ir neparedzamākā un labākā no četrām līdzšinējām grāmatām. Aizraujošs sižets. Ļoti spēcīgi emocionāli uzrakstīts. Noteikti dodu 10 no 10!
Izlasīju vienas dienas laikā. Praktiski apēdu. Lasīju, raudāju. Pirmoreiz lasīju daiļliteratūras grāmatu, kurā iepriekšējais lasītājs veicis atzīmes, licis ķeksīšus, pasvītrojis. Paldies! Uzrāvi rētas, sadziedēji tās, un šī ir Tava labākā grāmata, līdz šim. Tu esi augusi literāri profesionālā ziņā. Patiesa bauda lasīt!
Šī grāmata ļoti atšķiras no iepriekšējām, jo šķiet tik īsta un dzīva… Kaut ko tik emocionāli piesātinātu ilgi nebija nācies lasīt. Ļoti patika. Paldies!
Paldies par “Sasieto”! Psiholoģiski spēcīga un atšķirīga no iepriekšējām grāmatām. Ļoti patika, ka nebija tradicionālais “Pelnrušķītes” stāsts – stāsta atrisinājums ir pavisam citādāks, nekā lasītājs iztēlojas sākumā.
Šim romānam, manuprāt, ir daudz lielāka pievienotā vērtība nekā iepriekšējiem. Ļoti uzrunāja, aizkustināja galvenās varones attiecības ar tēvu, atklāsmes, tēvam aizejot mūžībā, kā arī sievietes spēja atdzimt pēc smagiem iekšējiem pārdzīvojumiem. Skaista grāmata, vērtīgs, pārdomas raisošs saturs, jēgpilnas atziņas.
Ja iepriekšējo grāmatu notikumus varēja nedaudz paredzēt, tad šī grāmata bija pretstats pārējām. Fenomenāla. Tieši šī grāmata man bija kā terapija, it kā es izdzīvotu to, kas jau ir noticis, un tagad varētu uz to noraudzīties no cita skatu punkta.
Grāmata izlasīta vienā elpas vilcienā. Atziņās tik viegli ieraudzīt un sajust sevi. Tas ir talants uzrakstīt tā, lai katra atrod sevi un savas pārdzīvotās emocijas un sāpes. Paldies! Šī bija visspēcīgākā un emocionāli smagākā grāmata.
Grāmata kā izcils crème brulé. Ēd maziem gabaliņiem un kaifo katru reizi, dzirdot, kā salūst cukura kārtiņa. Jūtama atšķirība starp šo un iepriekšējām grāmatām. Psiholoģiskā ziņā baudāms darbs.
Katrs nākamais Karīnas darbs ir solis augšup un solis dziļumā. Es tik ļoti izdzīvoju šo grāmatu! Tik daudz kur ieraudzīju un pazinu sevi. Un to varētu teikt miljoniem sieviešu visā pasaulē… un arī vīriešu!
Karīna Račko ir autore, kura Latviju pacēlusi mūsdienīgā līmenī. Karīna raksta par patiesām emocijām, sevis izprašanu, seksualitātes nenoliegšanu, sievietes spēku un dzīvesziņu. Sieviete ar lielo S, kura uzdrīkstas runāt par noklusēto un iedvesmo mūs visas!
Romāns, Karīna, ir patiesi lielisks. Jums piemīt gan milzu mērķtiecība, gan zināšanas, gan talants rakstīt. Valoda raita, lasīt bija viegli. Tēma ļoti aktuāla un pieprasīta – attiecības, sieviete un vīrietis, mīlestības spēks. Seksa ainas – īstas, nav nepatīkamas, kairinošas, varbūt pat uzbudinošas. Fināls ir izcils – gan kriminālromāna cienīga intriga, gan mīlestības cēlējspēks, gan kucēns. Romānā ne uz mirkli neparādās garlaicība. Ļoti nozīmīgs un latviešu oriģinālliteratūrai neraksturīgs faktors!
Jāraud tā, ka pulss paātrinās un elpa kļūst seklāka no spriedzes. Gulēju vannā, ritēja jau otrā stunda, un nevarēju apstāties. Ūdens pat jau bija palicis auksts… Karīna, es nezinu, kam Tu pati dzīvē esi gājusi cauri, taču Tu PROTI uzburt realitāti. Šī grāmata par 180 grādiem ir citādāka par iepriekšējām. Tik reāla. Tik dzīva. Tik sāpīga…
Katrā romānā Karīna Račko ataino cilvēku savstarpējo attiecību psiholoģiskos aspektus – cik vērtīgas un iedvesmojošas var būt attiecības, cik graujošas un iztukšojošas, ja partnerus nevieno cilvēciskas vērtības. Autore meistarīgi ataino mūsdienu sievietes dabu – cik ievainojamas, vājas un trauslas kļūst sievietes, ja tiek salauztas sirdis, cik drosmīgas, stipras un mērķtiecīgas, ja rod sevī motivāciju uzplaukt. Spriedze, sarežģītu notikumu apvīti likteņi, emocijas un skanīga valoda – tas raksturo Karīnas Račko romānu “Netīrā”, kuru nemaz nav tik viegli nolikt malā.
Tas ir stāsts par mums pašiem, cik dziļi esam gatavi sevī rakt, atļaut sāpēt, atļaut dzīvot, atļaut mīlēt un būt mīlētiem. Grāmata “Netīrā” parāda to tik skaudri. Apbrīnoju un apskaužu vienlaikus Tavu spēju uzturēt intrigu, savirknēt vārdus tik skaistā sižetā, tik bagātīgā valodā un tik dziļā veidā atziņas un dzīves galvenos noslēpumus iekodēt brīnišķīgā mīlas stāstā.
Es piederēju tai daļai, kas “nu labi, lasīt var… bet šo jauno gan nepirkšu”. Bet padevos “masu psihozei” un nopirku… izlasīju… un ļoti patika. Izcila! Iz dzīves!
Šī grāmata ierāva mani kā atvarā. Lielisks psiholoģisks stāsts, pilns spriedzes un smeldzes... dzīves realitāte!
Stāsts brīnišķīgi noslīpēts līdz pēdējai lappusei, saglabājot intrigu. Pat tad, kad atbilde jau šķiet rokā, viss izmainās. Spriedze līdz beigām. Izcili izveidots sižets. Emociju gamma ir tik spilgta, ka kņudina katru šūnu.

Instagram

Sazinies ar autori

    SIA “Karīna Račko”
    Reģ.nr.: 40203221988
    Adrese: Slokas 59a-13, Rīga, LV-1007
    Tel.nr.: +371 28487639
    E-pasts: racko.karina@gmail.com